Anglies kepsninė Mustang Basic 47, 44 cm, juoda
Anglies kepsninė Mustang Basic 47, 44 cm, juoda
Grilis Mustang Basic 47, juoda sp., 56 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.9 € |
|
53.87 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
53.87 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Grilis Mustang Basic 47, juoda sp., 56 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.9 € |
|
53.87 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
53.87 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kepsninė Mustang Charcoal Basic 47, 44 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 59.99 € |
|
53.87 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
53.87 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mustang anglies grilis Basic 47 |
|
53.87 €
21 d.d.
Pristatymo laikas: 21 d.d. |
53.87 €
21 d.d.
Pristatymo laikas: 21 d.d. |
MUSTANG Basic 47 grilis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
57.22 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 18:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MUSTANG |
| Kategorija | Šašlykinės |
| Prekės kodas | 6410416028996 |
| Tipas | anglies kepsninės |
| Aukštis | 95cm |
| Plotis | 54cm |
| Ilgis | 56cm |
| Kepsninės forma | apvali |
| Transportavimo ratukai | + |
| Dangtis | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
















