Mikrobangų krosnelė Amica AMMB20E2SGB kaina
Mikrobangų krosnelė Amica AMMB20E2SGB kaina
Mikrobangų krosnelė AMICA AMMB20E2SGB X-TYPELizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
273.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Amica AMMB20E2SGBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 354.0 € |
|
283.64 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Amica AMMB20E2SGB X-TYPE įmontuojama mikrobangų krosnelė 20 l 1000 W Juoda |
|
255.31 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Amica AMMB20E2SGB X-TYPE mikrobangų krosnelė įmontuojama 20 l 1000 W juodaDaugiau |
|
262.72 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Mikrobangų Krosnelė - Amica AMMB20E2SGB 20L 1000W Juoda |
|
264.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
264.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobang |
|
266.37 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
266.37 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė AMMB20E2SGB X-TYPE | AMMB20E2SGB X-TYPE | 5906006031725 |
|
268.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Mikrobangų krosnelė AMICA AMMB20E2SGB X-TYPELizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
273.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Amica AMMB20E2SGBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 354.0 € |
|
283.64 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Built-in microwave oven AMMB20E2SGB X-TYPE |
|
285.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
285.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica AMMB20E2SGB X-TYPE mikrobangų krosnelė integruota 20 L 1000 W juoda |
|
300.30 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 23:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 5906006031725 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 1270w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Gylis | 33.3cm |
| Svoris | 17kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | kvarcinis grilis 1000 w |
| Rodyti daugiau | |



























