Ambition 51997 kaina
Ambition 51997 kaina
Virtuvinės svarstyklės Steel 5kg AMBITION |
|
15.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
15.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 00:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMBITION |
| Kategorija | Virtuvinės svarstyklės |
| Prekės kodas | 5904134519979 |
| Tipas | elektroninės |
| Paskirtis | virtuvinės |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Maksimali apkrova | 5kg |
| Matavimo paklaida | 1g |
| Taros atėmimo funkcija | + |
| Matmenys | 20 x 20 x 1.8cm |
| Bluetooth | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |














