Akumuliatorius Varta Blue Dynamic D43 12V, 60 Ah, 540 A
Akumuliatorius Varta Blue Dynamic D43 12V, 60 Ah, 540 A
VARTA 5601270543132 Starterio akumuliatoriusGeriausios kainos rinkoje, NEMOKAMAS atsiėmimas vietoje, mokėjimas vietoje. Prekiaujame Mann, Bosch ir kitais filtrais. |
|
84.16 €
|
Į parduotuvę visitepalai.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 08:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARTA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987119518 |
| Talpa | 60ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 540a |
| Ilgis | 242mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | latvija |



















