Akumuliatorius Varta Blue Dynamic B33 12V, 45 Ah, 330 A
Akumuliatorius Varta Blue Dynamic B33 12V, 45 Ah, 330 A
VARTA 5451570333132 Starterio akumuliatoriusGeriausios kainos rinkoje, NEMOKAMAS atsiėmimas vietoje, mokėjimas vietoje. Prekiaujame Mann, Bosch ir kitais filtrais. |
|
64.00 €
|
Į parduotuvę visitepalai.lt |
VARTA B33 45Ah 330A (EN) 12V akumuliatorius |
|
68.69 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
68.69 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 08:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARTA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987119655 |
| Talpa | 45ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 330a |
| Ilgis | 238mm |
| Plotis | 129mm |
| Aukštis | 227mm |
| Gamintojo kodas | bd b33 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




















