Akumuliatorius Varta Black Dynamic B24 12V, 45 Ah, 300 A
Akumuliatorius Varta Black Dynamic B24 12V, 45 Ah, 300 A
VARTA 5450790303122 Starterio akumuliatoriusGeriausios kainos rinkoje, NEMOKAMAS atsiėmimas vietoje, mokėjimas vietoje. Prekiaujame Mann, Bosch ir kitais filtrais. |
|
57.84 €
|
Į parduotuvę visitepalai.lt |
VARTA B24 45Ah 300A (EN) 12V akumuliatorius |
|
64.44 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
64.44 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Akumuliatorius Varta Black Dynamic B24 45Ah 300AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.85 € |
|
71.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 08:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARTA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987119600 |
| Talpa | 45ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 300a |
| Ilgis | 220mm |
| Plotis | 135mm |
| Aukštis | 225mm |
| Gamintojo kodas | bl b24 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


















