Akumuliatorius Varta Black Dynamic B19 12V, 45 Ah, 400 A
Akumuliatorius Varta Black Dynamic B19 12V, 45 Ah, 400 A
Varta 5454120403122 akumuliatorius 12V 45Ah 400A 207x175x190mmKaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 64.00 € |
|
60.80 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
VARTA 5454120403122 Starterio akumuliatoriusGeriausios kainos rinkoje, NEMOKAMAS atsiėmimas vietoje, mokėjimas vietoje. Prekiaujame Mann, Bosch ir kitais filtrais. |
|
60.86 €
|
Į parduotuvę visitepalai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 08:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARTA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987119365 |
| Talpa | 45ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 400a |
| Ilgis | 207mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | latvija |


















