Akumuliatorius Ssb SBL 40-12i 12V 40Ah AGM kaina
Akumuliatorius Ssb SBL 40-12i 12V 40Ah AGM kaina
SSB SBL 40-12i 12V 40Ah AGM buferinis akumuliatorius, nereikalaujantis priežiūro.. |
|
87.89 €
|
Į parduotuvę e-irwin.eu |
SSB SBL 40-12i 12V 40Ah AGM buferinis akumuliatorius, nereikalaujantis priežiūro.. |
|
88.33 €
|
Į parduotuvę edymo.lt |
SSB SBL 40-12i 12V 40Ah AGM buferinis akumuliatorius, nereikalaujantis priežiūro..Daugiau |
|
97.16 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
97.16 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Akumuliatorius (AGM) SSB SBL (40Ah, 12V, F13 M6, VRLA) |
|
126.37 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
126.37 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SSB SBL 40-12i 12V/ 40Ah Aksesuaras10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.65 eur/mėn |
|
136.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 00:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SSB |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 5902311970476 |
| Talpa | 40ah |
| Akumuliatoriaus tipas | vrla |
| Suderinamumas | industrinis |
| Paleidimo srovė | -a |
| Ilgis | 198mm |
| Plotis | 166mm |
| Aukštis | 169mm |
| Gamintojo kodas | sbl12v40 |
| Įtampa | 12v |




























