Akumuliatorius Optima YTS 2.7J 12V, 38 Ah, 460 A K+
Akumuliatorius Optima YTS 2.7J 12V, 38 Ah, 460 A K+
Akumuliatorius Optima 38 Ah460 A ENKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 355.7 € |
|
249.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | OPTIMA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 401698711360 |
| Talpa | 38ah |
| Akumuliatoriaus tipas | agm (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 460a |
| Ilgis | 237mm |
| Plotis | 129mm |
| Aukštis | 227mm |
| Gamintojo kodas | 8070 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |














