Akumuliatorius Optima O835255000 12V, 44 Ah, 730 A
Akumuliatorius Optima O835255000 12V, 44 Ah, 730 A
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-07 14:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | OPTIMA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987113578 |
| Talpa | 44ah |
| Akumuliatoriaus tipas | agm (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 730a |
| Ilgis | 237mm |
| Plotis | 172mm |
| Aukštis | 197mm |
| Gamintojo kodas | 8035 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















