Akumuliatorius Optima O802250000 12V, 50 Ah, 815 A
Akumuliatorius Optima O802250000 12V, 50 Ah, 815 A
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-07 14:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | OPTIMA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987113462 |
| Moto akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Įtampa | 12v |
| Talpa | 50ah |
| Paleidimo srovė | 815a |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Ilgis | 254mm |
| Plotis | 172mm |
| Aukštis | 200mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |






















