Akumuliatorius Exide Premium EA654 12V, 65 Ah, 580 A
Akumuliatorius Exide Premium EA654 12V, 65 Ah, 580 A
Akumuliatorius 65 Ah 580 A EN 12V EXIDE |
|
90.47 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
90.47 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE Akumuliatorius 65 Ah 580 A EN 12V |
|
93.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
93.09 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE Premium EA654 65Ah 580A (EN) 12V akumuliatorius |
|
97.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
97.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Exide Premium EA654 65Ah 580AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 108.0 € |
|
98.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 02:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034142 |
| Talpa | 65ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 580a |
| Ilgis | 230mm |
| Plotis | 170mm |
| Aukštis | 225mm |
| Gamintojo kodas | ea654 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |

























