Akumuliatorius Exide EX900 12V, 50 Ah, 800 A kaina
Akumuliatorius Exide EX900 12V, 50 Ah, 800 A kaina
Akumuliatorius Exide 50 Ah 800 A ENKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.56 € |
|
216.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-07 14:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024036603 |
| Talpa | 50ah |
| Akumuliatoriaus tipas | agm (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 800a |
| Ilgis | 265mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 206mm |
| Gamintojo kodas | ex900 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















