Akumuliatorius Exide ER550 12V, 115 Ah, 760 A
Akumuliatorius Exide ER550 12V, 115 Ah, 760 A
Gilaus iškrovimo akumuliatorius Exide Marine & Multifit ER550 115Ah 760AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 175.0 € |
|
159.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
EXIDE ER550 115Ah 760A (EN) 12V akumuliatorius |
|
173.90 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
173.90 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 17:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024035989 |
| Talpa | 115ah |
| Akumuliatoriaus tipas | gilaus iškrovimo (valtims, kemperiams) |
| Suderinamumas | valtims, kemperiams |
| Paleidimo srovė | 760a |
| Ilgis | 350mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 235mm |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |


















