Akumuliatorius Exide ER450 12V, 95 Ah, 650 A kaina
Akumuliatorius Exide ER450 12V, 95 Ah, 650 A kaina
Gilaus iškrovimo akumuliatorius Exide ER450 Dual 95Ah 650AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 170.5 € |
|
129.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
EXIDE ER450 95Ah 650A (EN) 12V akumuliatorius |
|
143.18 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
143.18 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 08:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024035996 |
| Talpa | 95ah |
| Akumuliatoriaus tipas | gilaus iškrovimo (valtims, kemperiams) |
| Suderinamumas | valtims, kemperiams |
| Paleidimo srovė | 650a |
| Ilgis | 310mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 225mm |
| Gamintojo kodas | er450 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



















