Akumuliatorius Exide EP900 12V, 100 Ah, 800 A
Akumuliatorius Exide EP900 12V, 100 Ah, 800 A
Akumuliatorius Exide DualAGM 720CCA, 100AhKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 376.07 € |
|
288.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
EXIDE DUAL AGM EP900 100Ah 12V akumuliatorius |
|
306.66 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
306.66 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 13:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024035965 |
| Talpa | 100ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | valtims, kemperiams |
| Paleidimo srovė | 720a |
| Ilgis | 330mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 240mm |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |



















