Akumuliatorius Exide EB704 12V, 70 Ah, 540 A kaina
Akumuliatorius Exide EB704 12V, 70 Ah, 540 A kaina
Akumuliatorius 70 Ah 540 A EN 12V EXIDE |
|
86.95 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
86.95 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE Akumuliatorius 70 Ah 540 A EN 12V |
|
89.47 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
89.47 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
EXIDE EB704 70Ah 540A (EN) 12V akumuliatorius |
|
92.13 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
92.13 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius EXIDE Excell EB704 70Ah 540AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 131.7 € |
|
92.23 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 00:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034432 |
| Talpa | 70ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 540a |
| Ilgis | 261mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Gamintojo kodas | eb704 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |

























