Akumuliatorius Exide EB504 12V, 50 Ah, 360 A kaina
Akumuliatorius Exide EB504 12V, 50 Ah, 360 A kaina
Akumuliatorius Exide Excell EB504 50 Ah 360 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.0 € |
|
74.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Exide Akumuliatorius 50 Ah 360 A EN 12V |
|
78.58 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
78.58 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius 50 Ah 360 A EN 12V EXIDE |
|
80.79 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
80.79 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Exide EB504 akumuliatorius 50Ah 360A 200x173x222Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 86.00 € |
|
81.70 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 21:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034401 |
| Talpa | 50ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 360a |
| Ilgis | 200mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 222mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |





















