Akumuliatorius Bosch S4029 12V, 95 Ah, 830 A kaina
Akumuliatorius Bosch S4029 12V, 95 Ah, 830 A kaina
Akumuliatorius Bosch 95AH 830A S4029Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 156.0 € |
|
124.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorius Bosch 95Ah 830A (S4029) |
|
141.56 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
141.56 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 17:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4047023479907 |
| Talpa | 95ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 830a |
| Ilgis | 306mm |
| Plotis | 173mm |
| Aukštis | 225mm |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |






















