Orkaitė AEG NBA5P43AK kaina
Orkaitė AEG NBA5P43AK kaina
Orkaitė AEG NBA5P43AKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 521.0 € |
|
488.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama orkaitė AEG 5000 serija SurroundCook With SteamBake NBA5P43AKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
488.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Orkaitė AEG NBA5P43AK |
|
505.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
505.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Orkaitė AEG NBA5P43AKNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
515.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojama orkaitė AEG 5000 serija SurroundCook With SteamBake NBA5P43AKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
488.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Orkaitė AEG NBA5P43AKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 521.0 € |
|
488.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė AEG NBA5P43AKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
488.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
488.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojama orkaitė AEG 5000 serija SurroundCook With SteamBake NBA5P43AKKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
488.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
AEG NBA5P43AK Orkaitė |
|
489.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
489.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Orkaitė AEG NBA5P43AK |
|
505.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
505.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Orkaitė AEG NBA5P43AKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
515.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
515.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Orkaitė AEG NBA5P43AKNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
515.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Orkaitė AEG NBA5P43AK |
|
516.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
516.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
AEG NBA5P43AK |
|
576.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
576.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 21:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 7333394058399 |
| Gamintojo kodas | nba5p43ak |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3500w |
| Aukštis | 59cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 55cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų stiklai | 4vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Konvekcija | + |
| Rodyti daugiau | |

























