Orkaitė Adler AD6024 kaina
Orkaitė Adler AD6024 kaina
Mini orkaitė Adler AD 6024Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.9 € |
|
64.13 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Adler AD 6024Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
64.52 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė mini orkaitė Adler AD 6024Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109 € |
|
69.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Adler Electric Oven | AD 6024 | 22 L | 1300 W | Black |
|
64.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
64.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mini orkaitė Adler AD 6024Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.9 € |
|
64.13 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini orkaitė Adler AD 6024Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 83.9 € |
|
64.13 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Adler AD 6024 Elektrinė orkaitė, 22 L, juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
64.13 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
64.13 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Adler elektrinė orkaitė | AD 6024 | 22 L | 1300 W | Juodas |
|
64.13 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
64.13 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Adler AD 6024 elektrinė krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
64.19 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Adler AD 6024Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
64.52 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Adler Electric Oven | AD 6024 | 22 L | 1300 W | Black |
|
67.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
67.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Adler Electric Oven | AD 6024 | 22 L | 1300 W | Black |
|
69.43 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
69.43 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Elektrinė mini orkaitė Adler AD 6024Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109 € |
|
69.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Adler AD 6024 Elektrinė orkaitė, 22 L, juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
69.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
69.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Adler AD 6024 oven Black |
|
76.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
76.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Adler Mini Baker Ad6024 22 L. |
|
95.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
95.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Įrankiai ir matavimo prietaisai // Įrankių, priedų naujienos // AD 6024 Piekarni.. |
|
103.52 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 20:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ADLER |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 5905575902023 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė su mikrobangų funkcija |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 1300w |
| Aukštis | 45.5cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 37.5cm |
| Orkaitės tūris | 22l |
| Orkaitės valdymas | besisukantis ratukas |
| Laikmatis | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |








































