Pirmi.lt

Pirmi.lt

            Į parduotuvę
Adresas internete https://www.pirmi.lt

Informacija apie įmonę

Įmonės pavadinimas: Sinerta LDC, UAB
Įmonės kodas: 123875186
PVM kodas: LT238751811
Adresas: Švitrigailos g. 11C, LT-03228 Vilnius
Vadovas: Sandra Mickienė, direktorė
Darbuotojai: 26
Įvertinimas: 2.6/5 (vertinimų: 55)
Bendras įvertinimas
Pristatymas
Aptarnavimas
Atsiliepimai, skundai, komentarai
Parašyk atsiliepimą

- pasidalink patirtimi apie Pirmi.lt!

Edvinas A.

Edvinas A.

2023-10-04 10:54:20

Prieš tris savaites užsakėme televizorių. Tris kartus nukėlė pristatymo datą. Į skambučius neatsako. Į el laiškus irgi neatsako. Po trijų savaičių laukimo atėjo laiškas, kad užsakymas atšauktas. Tai laukėme tris savaites, kad sužinoti, jog prekės nebėra. Už viską jau sumokėta, pinigų taip pat dar negrąžino.

Ar naudingas atsiliepimas?
10
santux 8.

santux 8.

2023-10-04 08:44:32

Jokių prekių jie neturi,visiems tą patį rašo.Praėjo daugiau nei dvi savaitės, užgarantavo,kad pinigai bus grąžinti pirmadienį, bet deja...aferistų aferistai

Ar naudingas atsiliepimas?
10
Ridmantas P.

Ridmantas P.

2023-10-03 14:46:41

Užsisakai prekę, sumoki pinigus, atsiunčia žinutę kad prekės nėra, pinigus gražins po 14 dienų??? Okei.. man nebeliko gal, gal likutis blogas buvo vienetas koks, nu pasitaiko.. bet ne, vis dar toliau kuo puikiausiai galit tą pačią prekę užsisakinėt ir gaut tą pačią žinutę kaip ir aš, nes "užtrunka kol atsinaujina sistema". Prisiskambint neįmanoma, nes kaip įprasta konsultantai visi užimti visi, bet čia nepalieka jūsų ant "hold" ir laukti eilėje kol pradės su jumis kalbėti, ne.. tiesiog baigiasi skambutis.. žodžiu skambink ir tikėkis kad pataikysi kada bus kasnors laisvas. Pagaliau priskambinus konsultantė aiškina kad čia normali praktika ir viskas čia ore, cmon chebra..
Tragedija, ne e-shopas.

Ar naudingas atsiliepimas?
20
Razvita Z.

Razvita Z.

2023-09-21 08:39:24

Nu kaip ir visiems čia, vėluoja pristatymas… apmokėjant rašė 4 dienų laikotarpį pristatys, po 5 dienų parašiau atrašė, kad laukia prekės iš tiekėjo, kuri atvyks savaitės pradžioj, o dabar savaitės galas ir vėl gavau pranešimą, kad planuoja išsiūsti už 7 dienų. Priskambinti neina, neaišku dėl pinigų gražinimo. Tikrai daugiau nieko nepirkčiau iš čia, nors kaina geresnė nei kitur.

Ar naudingas atsiliepimas?
10
santux 8.

santux 8.

2023-09-20 16:45:44

Situacija ta pati kaip ir daugumai.Klausimas,ar kam nors grąžino pinigus ir per kiek laiko?Ačiū

Ar naudingas atsiliepimas?
10
Karolis G.

Karolis G.

2023-09-20 12:35:44

Prekes uzsakiau ir apmokejau. Pristatymo terminas buvo 14 dienu. Du kartus termina atkele o jam pasibaigus jokiu ziniu is situnaferistu jau 2 savaites negaunu. I skambucius ir emailus nereaguoja. Venkit sitoa aferistu kontoros .

Ar naudingas atsiliepimas?
40

Vytautas

2023-09-15 11:58:40

Deja, kaip ir dauguma, neperskaičiau komentarų prieš užsakydamas pas juos. kaina atrodo kiek mažesnė, pristatymo terminas greitas, bet... prekes užsakius tiekėjas dingo.. pristatymo data perkėlė jau 2 kartus (vienas iš perkėlimų, vyko jau 2 dienos po numatytos datos. ty nepristatė, neinformavo, kad nepristatys..), telefonu, žinoma, niekas neatsiliepia, į meilus kolkas nereaguoja. nesuprantu, kaip tokia įmonė dar nepašalinta iš kaina24 partnerių sąrašo...

Ar naudingas atsiliepimas?
82
Romualdas S.

Romualdas S.

2023-09-13 22:12:24

apgavikų firma. prieš sumokant už prekes, pasidomėkit ar aplamai turi tas prekes ir tai ne faktas, kad neapgaus...
14 dienų pinigų gražinimo terminas, nes prekės atseit nėra, bet po šiai dienai jūs galite ją atseit įsigyti . jūs čia rimtai??? pinigai suvaikšto per kelias minutes, o čia dvi savaitės, o dar įvertinus kosminę infliacija... kažkaip čia neskaidru...
plius prarandu konvertavimo procentą iš gbp į eur ir atgal... jie to tikrai nekompensuos
vienu žodžiu verslinykai-sukčiai-spekuliantai-barygos...

Ar naudingas atsiliepimas?
91
Rytis R.

Rytis R.

2023-09-12 01:50:25

Šiandien rugsejo 12, o pristatymas spalio 11 d. Jūs čia rimtai idiotų ieškot kurie sumokės į priekį pinigus?? Mėnesį laiko pristatinėsite prekę??? Toks vaizdas kad svarbiau padaryti kuo mažesnę rodomą kainą o daugiau niekas nesvarbu, tai pristatymą darykite kitais metais...

Ar naudingas atsiliepimas?
70
Dalia K.

Dalia K.

2023-09-06 16:51:03

Niekam nerekomenduoju. Net prisiskambinti pavyko tik trečią dieną,ir tai skambinau ne pagal paskirtį ( užsakytas buvo kavos aparatas, o skambinau spausdintuvų ir kasečių telefonu

Ar naudingas atsiliepimas?
42
Irena A.

Irena A.

2023-08-31 21:20:21

Vakar parašiau neigiamą atsiliepimą, bet šiandien gavau jau sms, kad galiu atsiimti prekę, tik kito atsiėmimo punkto, nei buvau nurodžiusi.

Ar naudingas atsiliepimas?
41
Irena A.

Irena A.

2023-08-30 23:07:29

Šiandien turėjau atsiimti guess telefono dekla, kuri uzsakiau pries 2 sav., ragelio nekelia, į elektronini laiška neatrašo, ne rekomenduoju susideti su šia įmone! Laukiu iki ryt ir kreipsiuos i atitinkamas organizacijas…

Ar naudingas atsiliepimas?
72
Arturas -.

Arturas -.

2023-08-29 10:54:51

Nerekomenduoju, pataupykit nervus :

-Pristatymas vėluoja jau savaite laiko
-Siuntos sekimo nr nesuteikia
-Paskambinus telefonu negali atsakyti į klausimus kur yra siunta, kada ji bus
-nukreipia kitu nr skambinti kur iš 12 skambučių niekas nepakėlė
-parašius pagalbos el paštu niekas nesiteikia atsakyti

Ar naudingas atsiliepimas?
51
J K.

J K.

2023-08-24 11:58:38

Pirkau preke su gera nuolaida, uzsakyma padare "vykdomas", po 4 dienu uzsakymas atsauktas, nes "nera prekiu sandelyje". Manau, kad apsiskaiciavo su nuolaida ir nebenorejo vykdyti uzsakymo isipareigojimu. Daugiau niekad nebepirksiu is ju ir visiems pazistamiems sakysiu kad pirmi lt / sinerta tragiskiausia imone.

Ar naudingas atsiliepimas?
92
Tatiana

Tatiana

2023-08-19 12:13:32

Don't even think about ordering something from the store. You only lose your money.
I ordered sumsung ssd. They sent an email saying they would deliver the product within 4 days. 4 days passed and they sent another email that my delivery would be later. After that, I checked the reviews and found that many people were experiencing the same problem, that the store just reschedules delivery every time.
I canceled the order, but the money has not been returned. Weeks have passed. And the store is no longer responding to my emails.

Даже не думайте заказывать что-то в магазине. Вы только потеряете свои деньги.
Заказала сумсунг ссд. Прислали письмо, что доставят товар в течении 4 дней. Спустя 4 дня они прислали письмо, что доставка будет позже. После этого я пошла читать отзывы и обнаружила, что многие люди сталкнулись с такой же проблемой, что магазин каждый раз просто переносит доставку.
Я отменила заказ, но деньги так и не вернули. Прошли недели. И магазин теперь не отвечает на мои письма.

Ar naudingas atsiliepimas?
83
Bedrock S.

Bedrock S.

2023-08-19 02:24:42

Tokia s*** kruva ne internetine parduotuve, užsisakiau prekę rase jog bus uz savaites nesulaukęs sako bus kita savaite, po savaitės irgi jokių ziniu, tai kam pirkti jeigu 3sav laukti is aliexpress greičiau ateis

Ar naudingas atsiliepimas?
52

Petras

2023-08-15 13:17:56

Bėkit kuo toliau! Užsisakiau telefona. Rašo, kad pristatys po dveju savaičių. Laukiau tris savaites, nesulaukiau. Parašiau e. paštu (svetaineje rašo, kad greit atsakys i el.pašto žinutes), nesulaukiau atsakymo per kelias dienas. Skambinu, neatsiliepia.... Skambinu per visus miestus. Prisiskambines administratorės KLAUSIU: KODĖL NEGAUNU PREKĖS UŽSAKYTOS? ATSAKO, KAD MES NEŽINOME PRIEŽASTIES, NES ESAME TIK PREKIŲ IŠDAVINO PUNKTAS.... Tada prašau aptikrinti pagal užsakymo numeri mano siuntos būseną, kur ji randasi... ATSAKO, KAD NETURI GALIMYBIŲ PANEVEŽIO ADMINISTRACIJA... Skambinu i Kauno administracija, ten klausiu ar jie man gali padėti, dėl info apie siuntą..... atsako, kad mes negalime pažiūrėti, nes ne į mūsų miestą pristatyti siuntą užsakėte.... tada as klausiu Kaune atsiliepusios administratorės ar jie matytu info apie preke, jeigu uzsakes buciau i Kauna? Atsake, kad ziNoma, jog matytu. TADA SAKAU KA DARYTI, JEIGU UZSAKIAU I PANEVEZI, BET SAKO, KAD NIEKO NEMATO PANEVEZYS APIE SIUNTA! IR JAU ATVEZIMO TERMINAS SAVAITE VELUOJA? NUSTEBUSI KAUNO DARBUOTOJA PATI PASIULO, KAD SUSISKAMBINS SU PANEVEZIO ADMINE IR ISSIAISKINS... tada paskambina man KAUNO darbuotoja ir pasako, kad galite skambinti i Panevezio filiala adminei, nes ji sutvarke klausima... skambinu i Panevezio filiala ir atsiliepusi admine man sako su priekaistu: jus cia visiems jau isskambinejote! :DDD perziurejome jusu uzsakyma, jis dar pakeliui... paprasiau, kad man grazintu pinigus. Pinigus grazino per LABAI ILGA LAIKO TERMINA APIE DESIMT DIENU LAUKTI TEKO. ŠITA KONTORA GREIĘIAUSIAI UZSIIMA PINIGU KAUPIMU IR SKOLINIMU GREITIESIEMS KREDITAMS, KITOS PRASMES NERA SIULYTI PREKES, KURIU NEPARDUODA, NEGALI PRISTATYTI IR GALIAUSIAI DAUGUMAI KAIP MATUA IS KOMENTARU ATSILIEPIMUOSE, TURI GRAZINTI PINIGUS, KAIP IR MANO ATVEJU. NEPRASIDĖKITE !

Ar naudingas atsiliepimas?
111
Donatas B.

Donatas B.

2023-08-10 13:45:43

Tragedija, o ne parduotuvė. Nesilaiko pristatymo terminais. Pardavinėja prekes kuriu neturi. Susiekti del užsakymo be šansų. Bet kai paskambini dėl naujo užsakymo, atsiliepia greitai. Venkite šios el. parduotuves.

Ar naudingas atsiliepimas?
62
Gvidas G.

Gvidas G.

2023-08-09 01:09:13

Laukiau be reikalo dvi savaites. Esu labai nusivyles

Ar naudingas atsiliepimas?
82
Op-la *.

Op-la *.

2023-08-02 11:04:55

i have made the order for the office, and the product had a defect, I was trying to contact the shop, they told to write an email with the explanation what was wrong, and i did, it's already 2 weeks passed as i wrote the claim, but no one has answered me since, or have contacted. They don't even answer the phone calls.

Ar naudingas atsiliepimas?
81
Valentina A.

Valentina A.

2023-08-01 13:10:05

Gaila, kad tik šiandien perskaičiau atsiliepimus. Užsakiau preke, sumokėjau, jau du kartus pakeite pristatymo diena. Bijau, kad jau negausiu savo siurblio.. Pati dirbu su internetine prekyba, pas mus už tokius vėlavimus nuo boso gausi per kepurę...

Ar naudingas atsiliepimas?
121
Karolis M.

Karolis M.

2023-08-01 12:47:25

Labai labai labai nusivyles, gaila kad nemačiau prieš užsakant atsiliepimu, pagalvojus jeigu taip vilkina spiceliai su užsakymais ir kiek susidariau bendra vaizda kad vistiek niekas negauna prekės tik gražinasi pinigus po ilgo laiko, tai vadinasi šiai imonei tiesiog reikalingi pinigai tai čia vadinasi kad jie arba juos naudoja arba dar viena imone turint paskolas duoda iš musu pinigu, nes realiai kur logika nevykditi pardavimu o tik pinigus gautus sau pasilaikyti koki menesi ar du

Ar naudingas atsiliepimas?
121
Domas S.

Domas S.

2023-07-21 14:27:11

Užsisakau prekę, pirma rašo gausiu po 3 d.d. Ok ateina pristatymo diena, tyla. Kita diena tyla. Skambinu, kur prekė? Tai žinokit katik va išsiuntė gamintojas. Nei žinutės, nei pranešimo, nieko visiškai, kad veluos. Ateina kita pristatymo diena ir spėkit ką? Vėl laukiam.
Gerus atsiliepimus matyt patys darbuotojai sau dedasi

Ar naudingas atsiliepimas?
131
Minvydas B.

Minvydas B.

2023-07-19 21:19:25

Užsisakiau planšetės dėklą ir pakraunamas baterijas. Per du mėnesius po vieną kartą pas tiekėjus neliko dėklo, o vėliau baterijų... Teko atšaukti užsakymą, nes metus laukti neturiu laiko.

Ar naudingas atsiliepimas?
101
Gintarė T.

Gintarė T.

2023-07-19 11:31:46

Užsakiau prekę (apmokėjau iš karto), laukiau prekės 2 sav (per tiek laiko planavo pristatyti), praėjus beveik 3 sav informavo, kad prekės nėra prekyboje. Tai kur Jūs buvot visas tas 2 sav?

Ar naudingas atsiliepimas?
111

Lina

2023-05-04 10:12:24

Bendrauja maloniai. Bet kas iš to? Vėlavo savaitę pristatyti. Gimtadienis sugadintas.

Ar naudingas atsiliepimas?
149
Aš

2023-04-06 08:42:00

Pirkau spausdintuvą. Prekė atvyko operatyviai greitai. Atsiėmimo punkte Vilniuje, vadybininkė pasiūlė įsigyti Eurocopy kasetę, kas tikrai yra pigiau nei originalios pirkimas. Ačiū už malonų aptarnavimą ir norą padėti sutaupyti klientui.

Ar naudingas atsiliepimas?
1313
Алёна Л.

Алёна Л.

2023-04-04 18:13:20

Заказ получила во время, всё хорошо упаковано. Приятное обслуживание.

Ar naudingas atsiliepimas?
714
Karolis P.

Karolis P.

2023-03-27 22:26:26

Užsakymas po vieno atidėjimo dingo

Ar naudingas atsiliepimas?
1411
Jaroslav M.

Jaroslav M.

2023-03-21 15:30:09

Prieinamos kainos,super greitas pristatymas. Rekomenduoju visiems

Ar naudingas atsiliepimas?
1327

Pasidalink savo patirtimi apie Pirmi.lt!

Būkite aktyvūs! Įvertinkite parduotuvę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Bendras įvertinimas:
?

Parašykite apie patirtį, perkant šioje parduotuvėje. Asortimentas, kainos, patogumas ir pan.

Pristatymas:
?

Parašykite ar prekę pristatė laiku. Ar susisiekė prieš pristatymą. Ar prekės pakuotė buvo tvarkinga ir pan.

Aptarnavimas:
?

Parašykite apie aptarnavimo patirtį. Ar atsakė į visus kylančius klausimus. Ar laiku informavo ir pan.

Parašykite plačiau apie pirkimo patirtį:
Užsakymo Nr:

Kaina24.lt - internetinės prekybos portalas. Čia rasite informaciją apie daugiau kaip 700 parduotuvių bei 10 000 000 prekių. Ieškokite įvairiausių prekių, vertinkite jas, lyginkite skirtingų pardavėjų kainas, raskite pigiau ir sutaupykite!