Whirlpool FFB 7259 WV цена
Whirlpool FFB 7259 WV цена
Skalbimo mašina Whirlpool FFB 7259 WV EE, 7 kg, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
369.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Whirlpool FFB 7259 WV EEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 405.89 € |
|
369.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina Whirlpool FFB 7259 WV EE, 7 kg, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
369.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Skalbimo mašina Whirlpool FFB 7259 WV EE, 7 kg, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
369.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Whirlpool FFB 7259 WV EE skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.50 eur/mėn |
|
369.00 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
369.00 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Whirlpool FFB 7259 WV EEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 405.89 € |
|
369.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-08 17:36
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8003437051043 |
| Gamintojo kodas | ffb7259wvee |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 1min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Svoris | 65kg |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


































