Whirlpool FFB 7038 WV цена
Whirlpool FFB 7038 WV цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8003437044694 |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 69kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.97kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | 10840l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 170min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Svoris | 6.5kg |
| Plovimo klasė | a |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | - |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | atidėto skalbimo funkcija |
| Показать больше | |


















