Whirlpool BI WMWG 81485 цена
Whirlpool BI WMWG 81485 цена
Skalbimo mašina do zabudowy BIWMWG81485PL | WMWG81485PL | 8003437643965 |
|
433.85 €
|
B магазин enter24.eu |
Įmontuojama skalbimo mašina Whirlpool BI WMWG 81485 EN 8kgбольше |
|
459.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
459.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
BIWMWG81485PL Washing Machine BI |
|
465.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
465.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 19:13
! Сообщить об ошибке| Марка | Whirlpool |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8003437643965 |
| Gamintojo kodas | biwmwg81485eeu |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Gręžimo klasė | nėra |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |































