Šaldiklis Whirlpool AFB 18402 цена
Šaldiklis Whirlpool AFB 18402 цена
Šaldiklis Šaldytuvas Whirlpool AFB 18402 |
|
579.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
579.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Whirlpool AFB 18402 montuojamasis šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 96.60 eur/mėn |
|
579.59 €
15-16 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 15-16 раб. дн. |
579.59 €
15-16 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 15-16 раб. дн. |
Šaldiklis Šaldytuvas Whirlpool AFB 18402 |
|
579.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
579.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
WHIRLPOOL AFB 18402 ŠaldiklisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
579.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
579.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:49
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 8003437052965 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | afb 18402 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 235kwh |
| Bendra talpa | 209l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 22kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Savybės | bešerkšnis („nofrost“) |
| Aukštis | 177.1cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 59kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | durų atidarymo pavojaus signalas; temperatūros reguliavimas |
| Показать больше | |




























