Mikrobangų krosnelė VOX M32S цена
Mikrobangų krosnelė VOX M32S цена
Mikrobangų krosnelė VOX M32SKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 74.9 € |
|
69.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Mikrobangų krosnelė VOX M32SPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
69.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
69.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė VOX M32SIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
71.07 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
71.07 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-27 12:31
! Сообщить об ошибке| Марка | VOX |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 8606019608668 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 45.1cm |
| Plotis | 33.2cm |
| Svoris | 10.8kg |
| Valdymas | mechaninis |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |


















