Šaldytuvas VOX KS1430E цена
Šaldytuvas VOX KS1430E цена
Šaldytuvas VOX KS1430EKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 189 € |
|
164.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas VOX KS1430EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
179.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
179.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
VOX KS1430E |
|
179.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
179.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas VOX KS1430EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
179.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
179.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Šaldytuvas VOX KS1430ETurime parduotuvėje |
|
179.00 €
|
B магазин buitex.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-24 06:50
! Сообщить об ошибке| Марка | VOX |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8606019609979 |
| Gamintojo kodas | ks1430e |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 145kwh |
| Bendra talpa | 122l |
| Šaldytuvo talpa | 105l |
| Šaldiklio talpa | 17l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 6val. |
| Užšaldymo galia | 2.6kg/24h |
| Klimato klasė | e |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 83.8cm |
| Gylis | 59.8cm |
| Svoris | 29kg |
| Energijos sąnaudos | 0.39kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Antibakterinė danga | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Показать больше | |




















