Vortex Raptor 10x32 цена
Vortex Raptor 10x32 цена
K&F Concept AI/F Mount Lens to Fujifilm X adapter |
|
39.95 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
39.95 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-09 00:45
! Сообщить об ошибке| Марка | VORTEX OPTICS |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 875874006508 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | Žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 32mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.3° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 113m |
| Santykinis ryškumas | -m |
| Atstumas iki akies | 13mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 4.6m |
| Svoris | 499g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 50 - 70mm |
| Matmenys | 114 x 145mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | pilnai daugiasluoksnė danga; gumuotas korpusas; platus matymo laukas |
| Показать больше | |




















