Šaldytuvas Sharp SJ TB01ITXLE цена
Šaldytuvas Sharp SJ TB01ITXLE цена
Sharp SJ-FTB01ITXLE-EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.0 € |
|
246.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas SHARP SJ-FTB01ITXLEEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
264.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Sharp SJ-FTB01ITXLE-EU |
|
244.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
244.94 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sharp SJFTB01ITXLEEU šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.00 eur/mėn |
|
246.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
246.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Šaldytuvas Sharp SJFTB01ITXLEEUPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
246.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
246.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Sharp SJ-FTB01ITXLE-EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.0 € |
|
246.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Sharp SJ-FTB01ITXLE-EU |
|
246.08 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
246.08 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Šaldytuvas SHARP SJ-FTB01ITXLEEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 279 € |
|
264.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Sharp SJFTB01ITXLEEUIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
264.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
264.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 00:24
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4974019193632 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 177kwh |
| Bendra talpa | 213l |
| Šaldytuvo talpa | 171l |
| Šaldiklio talpa | 42l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 2.6kg/24h |
| Klimato klasė | st, n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 145cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 42kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Lentynos | 3 |
| Показать больше | |
















