Šaldytuvas Sharp SJ-FBB04DTXWE цена
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB04DTXWE цена
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB04DTXWEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399.99 € |
|
299.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Sharp SJ-FBB04DTXWEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
311.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Sharp SJFBB04DTXWEEU šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 47.55 eur/mėn |
|
285.32 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
285.32 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Sharp šaldytuvas-šaldiklis SJ-FBB04DTXWE |
|
285.32 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
285.32 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB04DTXWEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
285.42 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
285.42 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB04DTXWEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399.99 € |
|
299.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB04DTXWEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
299.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
299.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Sharp SJ-FBB04DTXWEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
311.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Fridge-freezer SJ-FBB04DTXWE |
|
328.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
328.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sharp SJ-FBB04DTXWE šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 268 L E Balta |
|
337.54 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
337.54 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:16
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4550556129015 |
| Gamintojo kodas | sj-fbb04dtxwe |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 221kwh |
| Bendra talpa | 268l |
| Šaldytuvo talpa | 184l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | st-sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 170cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 49kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Palaikomos technologijos | nanofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |






























