Sharp SJ-FBB02DTXLE цена
Sharp SJ-FBB02DTXLE цена
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB02DTXLEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 379.99 € |
|
309.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-20 19:07
! Сообщить об ошибке| Марка | Sharp |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4550556128988 |
| Gamintojo kodas | sj-fbb02dtxle-eu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 212kwh |
| Bendra talpa | 230l |
| Šaldytuvo talpa | 146l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 14val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 152cm |
| Gylis | 54cm |
| Svoris | 48kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |




















