Šaldytuvas Sharp SJ-BA10DHXLF цена
Šaldytuvas Sharp SJ-BA10DHXLF цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2023-12-26 23:47
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4974019181714 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 312kwh |
| Bendra talpa | 331l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 101l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 67kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | gentleairflow oro cirkuliacija; adaptifresh daržovių stalčius; 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |

















