Sandberg 125-66 цена
Sandberg 125-66 цена
Laidinės ausinės Sandberg Speak'n Go, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.69 € |
|
9.93 €*
|
B магазин senukai.lt |
Sandberg 125-66Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.59 € |
|
9.93 €*
|
B магазин pigu.lt |
SANDBERG 125-66 Sandberg s³uchawki douszne z mikrofonem Speakn Go - czarne |
|
7.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
7.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ausinės Sandberg Speak'n Go Earset BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
7.49 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
7.49 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Sandberg Speakn Go Earset Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
7.49 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
7.49 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Ausinės Sandberg Speak'n Go Earset BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
7.86 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
7.86 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Ausinės Sandberg Speak'n Go Earset Juodas |
|
9.93 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
9.93 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Laidinės ausinės Sandberg Speak'n Go, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.69 € |
|
9.93 €*
|
B магазин senukai.lt |
Sandberg 125-66Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.59 € |
|
9.93 €*
|
B магазин pigu.lt |
Laidinės ausinės Sandberg Speak'n Go, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 15.69 € |
|
9.93 €*
|
B магазин 1a.lt |
SANDBERG Speakn Go Earset Black |
|
11.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
11.65 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Sandberg Speak’n Go Earset Black |
|
18.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
18.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 20:58
! Сообщить об ошибке| Марка | SANDBERG |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5705730125669 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 24Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | atsakymo mygtukas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 10g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |
































