Samsung WW90CGC04DTE цена
Samsung WW90CGC04DTE цена
Samsung Skalbimo mašina WW90CGC04DTEEO |
|
451.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
451.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
WW90CGC04DTEEO Wasching machine |
|
513.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
513.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Skalbyklė Samsung PRALKA SAMSUNG WW90CGC04DTE EcoBubble | 8806095210797 | 880609.. |
|
598.95 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 01:45
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806095210827 |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | -cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |





































