Televizorius Samsung UE24F6002FK цена
Televizorius Samsung UE24F6002FK цена
Televizorius Samsung UE24F6002FKXXH LED 24" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
151.95 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
151.95 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE24F6002FKXXH LED 24" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
152.95 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
152.95 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung UE24F6002FKXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.62 eur/mėn |
|
153.73 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
153.73 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
SAMSUNG UE24F6002FKXXH |
|
170.59 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
170.59 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE24F6002FKXXH 2025 m. modelis |
|
183.15 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
183.15 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung UE24F6002FKXXH, 24" UE24F6002FKXXH |
|
189.78 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
189.78 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Samsung 24" televizorius |
|
265.87 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
265.87 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Telewizor Samsung UE24F6002 LED 24'' Full HD Tizen | UE24F6002 | 8806097240877 |
|
322.65 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:11
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806097240877 |
| Modelis | ue24f6002fkxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 24" (~61 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 18kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 (fhd) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| Svoris | 2.5kg |
| Svoris su stovu | 3kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 10w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple air play 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | q-symphony, hdr 10+, adaptive sound pro |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 54.07cm |
| Gylis be stovo | 4.11cm |
| Aukštis su stovu | 42.83cm |
| Plotis su stovu | 54.07cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Показать больше | |




































