Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1 цена
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1 цена
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EF |
|
955.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
955.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B6AB1/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1209 € |
|
969.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
969.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung BeSpoke, aukštis 203 cm, 387 L, juodas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
1099.00 €
|
B магазин elesen.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EF |
|
955.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
955.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
SAMSUNG RB38C7B6AB1/EF ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
969.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
969.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B6AB1/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1209 € |
|
969.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
969.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B6AB1/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1209 € |
|
969.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
969.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung RB38C7B6AB1/ EF šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 161.50 eur/mėn |
|
969.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 29.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
969.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 29.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Juodas šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EFYra sandėlyje. |
|
1029.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1029.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EF | RB38C7B6AB1_EF | 880609476849больше |
|
1047.70 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Samsung RB38C7B6AB1/EF šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi A Juoda |
|
1067.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1067.66 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1099.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
1099.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1099.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
1099.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Samsung BeSpoke, aukštis 203 cm, 387 L, juodas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
1099.00 €
|
B магазин elesen.lt |
Šaldytuvas Samsung Bespoke RB38C7B6AB1 | RB38C7B6AB1/EF | 8806094768497 |
|
1277.50 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 09:02
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806094768497 |
| Gamintojo kodas | rb38c7b6ab1/ef |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 108kwh |
| Bendra talpa | 387l |
| Šaldytuvo talpa | 273l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Temperatūra šaldiklyje | -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Papildomos funkcijos | cooling plus |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 97kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | no frost, twin cooling |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |











































