Šaldytuvas Samsung RB34C675DS9 цена
Šaldytuvas Samsung RB34C675DS9 цена
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C675DS9/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 652 € |
|
557.18 €*
|
B магазин senukai.lt |
Samsung RB34C675DS9/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 697.0 € |
|
572.24 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung RB34C675DS9/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
557.16 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
557.16 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB34C675DS9/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
557.18 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
557.18 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C675DS9/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 652 € |
|
557.18 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB34C675DS9/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 652 € |
|
557.18 €*
|
B магазин 1a.lt |
Samsung RB34C675DS9/ EF šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 92.86 eur/mėn |
|
557.18 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
557.18 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
SAMSUNG RB34C675DS9 |
|
565.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
565.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung RB34C675DS9/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 697.0 € |
|
572.24 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung RB34C675DS9/EF |
|
592.78 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
592.78 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung RB34C675DS9 Pastatomi 344 L D Nerūdijančiojo plieno |
|
607.80 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
607.80 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Apačioje montuojamas šaldiklis su SmartThings AI Energy režimu ir visapusiško vė.. |
|
609.00 €
|
B магазин samsung.com |
Šaldytuvas Samsung Šaldytuvas RB34C675DS9/EF | RB34C675DS9EF | 8806094989991 |
|
763.30 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:07
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806094989991 |
| Gamintojo kodas | rb34c675ds9/ef |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 204kwh |
| Bendra talpa | 344l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | power cool |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185.3cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 66kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 stalčiai šaldiklyje; 3 lentynos durelėse; led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | all around cooling, power freeze, power cool, no frost |
| Показать больше | |































