Televizorius Samsung QE75QN85CAT цена
Televizorius Samsung QE75QN85CAT цена
Televizorius Samsung QE75QN85CATXXH, 75 ", QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2229 € |
|
2129.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Televizorius Samsung QE75QN85CATXXHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2475.28 €
|
B магазин pigu.lt |
Samsung QE75QN85CAT 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver |
|
2052.00 €
|
B магазин baitukas.lt |
Samsung Electronics Polska Samsung Series 8 QE75QN85CATXXH 189 cm (75") 4K Ultra.. |
|
2071.73 €
|
B магазин smartech.ee |
Samsung QE75QN85CAT 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver |
|
2083.69 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
2083.69 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE75QN85CATXXH, 75 ", QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2229 € |
|
2129.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Televizorius Samsung QE75QN85CATXXH, 75 ", QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2229 € |
|
2129.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
TV Set|SAMSUNG|75|4K/Smart|QLED|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|QE75QN85C.. |
|
2422.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2422.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius Samsung QE75QN85CATXXHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2475.28 €
|
B магазин pigu.lt |
SAMSUNG televizorius Neo QLED 75 colių QE75QN85CAT Mini LED |
|
2479.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
2479.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 02:01
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806094867817 |
| Modelis | qe75qn85catxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | d |
| Ekrano įstrižainė | 75" (~190 cm) |
| Galia | 77w |
| Metinis energijos suvartojimas | 218kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb - t/t2/c/s/s2 |
| Svoris | 34kg |
| Svoris su stovu | 39.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 60w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, ci/cl+ x 1, lan x 1, usb 2.0 x 2, rf x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, valdymas balsu |
| Smart TV funkcijos | tizen |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 400 |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | 95.74cm |
| Plotis be stovo | 167cm |
| Gylis be stovo | 2.67cm |
| Aukštis su stovu | 101.98cm |
| Plotis su stovu | 167cm |
| Gylis su stovu | 31.35cm |
| Показать больше | |







































