Kaitlentė Samsung NZ64B5045GK цена
Kaitlentė Samsung NZ64B5045GK цена
Indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5045GK/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
337.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
337.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kaitlentė Samsung NZ64B5045GK/U2 |
|
529.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
529.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5045GK/U2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
336.98 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
336.98 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5045GK/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
337.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
337.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5045GK/U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
337.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
337.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė SAMSUNG NZ8500BM 5-2, Flex Zone, Wi-Fi Connectiv.. |
|
369.00 €
|
B магазин derekis.lt |
Samsung NZ64B5045GK/ U2 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 67.90 eur/mėn |
|
407.40 €
|
B магазин rde.lt |
Indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5045GK | NZ64B5045GK/U2 | 8806094320770 |
|
444.50 €
|
B магазин enter24.eu |
Induction hob NZ64B5045GK |
|
457.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
457.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kaitlentė Samsung NZ64B5045GK/U2 |
|
529.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
529.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5045GK/U2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
534.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
534.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 00:51
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8806094320770 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 48cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 11kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | greito užvirimo funkcija |
| Показать больше | |


































