Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504GGE2 цена
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504GGE2 цена
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504GGE210€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA10. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
110.88 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
110.88 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504GGE2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
110.90 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
110.90 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504GGE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € |
|
110.90 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
110.90 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504GGE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € |
|
110.90 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
110.90 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 18:02
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 8806095507019 |
| Gamintojo kodas | ms23dg4504gge2 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 48.9cm |
| Gylis | 37.7cm |
| Svoris | 12.2kg |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 28.8cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | keraminė danga, 6 galios lygiai, laikmatis, atitirpinimo režimas |
| Показать больше | |




















