Samsung Galaxy S26 512GB цена
Samsung Galaxy S26 512GB цена
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S26 5G SM-S942BZVHEUE, 512 GB, white sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € больше |
|
796.25 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
796.25 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Telefonas Samsung Galaxy S26 5G 12/512GB BlueTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
796.25 €
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S26 5G, 512GB, mėlynaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1259 € |
|
809.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S26 5G 12GB RAM 512GB WhiteNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
842.25 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung Galaxy S26 16 cm (6.3") Dviguba SIM jungtis Android 16.0 5G C tipo USB 1..больше |
|
734.98 €
|
B магазин percte.eu |
Samsung S942 Galaxy S26 5G DS 512GB (Ekspozic. prekė)больше |
Экспо
|
739.00 €
|
B магазин balticmobiles.lt |
Samsung Galaxy S26 5G 512GB (Pažeista pakuotė)24 mėnesių garantija fiziniams asmenims. больше |
|
740.09 €
|
B магазин gsmarena.lt |
Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S26 5G 12/512GB Black (SM-S942BZKHEUE) | 0000..больше |
|
740.10 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung SM-S942B Galaxy S26 5G 12GB RAM 512GB Black EU | SM-S942BZKHEUE | 880609..больше |
|
745.25 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Samsung Galaxy S26 5G 12/512GB Dual SIM Cobalt Violet Purple | 43369892 | 880609..больше |
|
749.60 €
|
B магазин multo.eu |
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S26 512GB Black (Juodas)больше |
|
762.00 €
|
B магазин nuolaidufiesta.lt |
Telefonas Samsung Galaxy S26 5G 512GB Cobalt VioletNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
777.20 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
777.20 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Samsung Galaxy S26 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 512 GB..больше |
|
783.97 €
|
B магазин printera.lt |
Samsung Galaxy S26 S942 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB – Sky Blueбольше |
|
787.11 €
4-6 раб. дн.
Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
787.11 €
4-6 раб. дн.
Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
MOBILE PHONE GALAXY S26/512GB BLACK SM-S942B SAMSUNGбольше |
|
793.93 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
793.93 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S26 5G SM-S942BZVHEUE, 512 GB, white sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € больше |
|
796.25 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
796.25 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S26 5G SM-S942BZVHEUE, 512 GB, white sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € больше |
|
796.25 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
796.25 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Telefonas Samsung Galaxy S26 5G 512GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
796.25 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
796.25 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Telefonas Samsung Galaxy S26 5G 12/512GB BlueTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
796.25 €
|
B магазин pigu.lt |
Samsung Galaxy S26, 512GB, White SM-S942BZWHEUBбольше |
|
796.54 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
796.54 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Samsung Galaxy S26 (S942) 5G 12/512GB juodos spalvos išmanusis telefonasбольше |
|
804.00 €
|
B магазин skytech.lt |
MOBILE PHONE GALAXY S26/512GB BLUE SM-S942B SAMSUNG | SM-S942BLBHEUEбольше |
|
804.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
804.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S26 5G, 512GB, mėlynaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1259 € |
|
809.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
MOBILE PHONE GALAXY S26/512GB BLUE SM-S942B SAMSUNGбольше |
|
812.70 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
812.70 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE GALAXY S26/512GB BLUE SM-S942B SAMSUNG|SM-S942BLBHEUEбольше |
|
819.93 €
|
B магазин complius.lt |
Samsung Galaxy S26 5G 12/512GB Whiteбольше |
|
829.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
829.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Smartphone Samsung Galaxy S26 12GB RAM 512GB Blackбольше |
|
829.00 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
829.00 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Samsung Galaxy S26 5G 12GB RAM 512GB WhiteNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
842.25 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung Galaxy S26 (S942) (White) DS 6.3“ Dynamic LTPO AMOLED 2X 1080x2340,4.74G..больше |
|
851.73 €
|
B магазин baitera.lt |
Samsung Galaxy S26 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 512 GB..больше |
|
852.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
852.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE GALAXY S26/512GB WHITE SM-S942B SAMSUNGбольше |
|
859.55 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
859.55 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung | Galaxy | S26 | White | 6.3 " | Dynamic AMOLED 2X | 1080 x 2340 pixels ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
863.01 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
863.01 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
MOBILE PHONE GALAXY S26/ 512GB BLACK SM-S942B SAMSUNG Mobilieji telefonaiбольше |
|
866.03 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
866.03 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung Galaxy S26 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 512 GB..больше |
|
868.35 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Samsung mobilus telefonas Galaxy S26/SM-S942BZKHEUE, 12 GB RAM, 512 GB, 50 MP, 4..больше |
|
901.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Samsung Galaxy S26 5G - 512GBNemokamas lizingas iki 10 mėn. | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1-3 d.d. |
|
906.01 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
906.01 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Samsung Galaxy S26 16 cm (6.3") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 512 GB..больше |
|
908.91 €
|
B магазин freyo.lt |
Samsung S942B Galaxy S26 512GB Sky Blue mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 171.50 eur/mėn больше |
|
1029.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
1029.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Samsung Galaxy S26, 512 GB, baltas - Išmanusis telefonasAtsinešk seną telefoną, iškeisk į naują Samsung S26 ir gauk iki 150 € nuolaidą! больше |
|
1079.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
1079.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Samsung Galaxy S26 5G išmanusis telefonas 512GB BlackIšsimokėtinai už 48.29 €/mėn., su planais, be pabrangimo. больше |
|
1164.25 €
|
B магазин bite.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 08:10
! Сообщить об ошибке| Марка | Samsung |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 8806097827559 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, bluetooth, nfc, gps |
| WiFi | wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, dual‑band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | dynamic ltpo amoled 2x |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.3 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass victus 2 |
| Ekrano raiška | 2340 x 1080 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 12 + 10mpx |
| Priekinė kamera | 12mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/240fps |
| Procesoriaus tipas | „octa core“ |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | nėra kortelės palaikymo |
| Baterijos tipas | polimerinė ličio (li-po) |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 16 |
| Papildomos funkcijos | 5g, dual sim |
| Jungties tipas | usb‑c, otg, wi‑fi direct, nfc |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 (iki 1.5 m, 30 min) |
| Modelis | samsung galaxy s26 |
| Aukštis | 149.6mm |
| Gylis | 7.2mm |
| Svoris | 167g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, laidas |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 25 |
| Показать больше | |

























































