Razer Hammerhead True Wireless X цена

Razer Hammerhead True Wireless X цена

от 79.42
Pigu.lt

Razer Hammerhead True Wireless X

Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.0 €

87.15 *
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
87.15 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
B магазин pigu.lt
Senukai.lt

Belaidės ausinės Razer Hammerhead True Wireless X, juoda sp.

Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 €

102.90 *
B магазин senukai.lt
По самой низкой цене
Itwork.lt

Ausinės „Razer Hammerhead X“

79.42
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн.
79.42 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн.
B магазин itwork.lt
Bigbox.lt

Ausinės Razer Hammerhead True X, belaidis, juodas

Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo

87.15
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 €
Срок доставки: 7-14 раб. дн.
87.15 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 €
Срок доставки: 7-14 раб. дн.
B магазин bigbox.lt
Pigu.lt

Razer Hammerhead True Wireless X

Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.0 €

87.15 *
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
87.15 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн.
B магазин pigu.lt
Varle.lt

Belaidės Ausinės Razer Hammerhead True Wireless X | Mobile

87.45
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн.
87.45 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн.
B магазин varle.lt
Technorama.lt

Ausinės Razer Hammerhead True X, belaidis, juodas

Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur

91.51
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 €
Срок доставки: 7-14 раб. дн.
91.51 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 €
Срок доставки: 7-14 раб. дн.
B магазин technorama.lt
Senukai.lt

Belaidės ausinės Razer Hammerhead True Wireless X, juoda sp.

Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 €

102.90 *
B магазин senukai.lt
1a.lt

Belaidės ausinės Razer Hammerhead True Wireless X, juoda sp.

Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 €

102.90 *
B магазин 1a.lt
Ранее сохранившийся предложения (39)

* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.

* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-07-04 15:02

! Сообщить об ошибке
История цена изменений - Razer Hammerhead True Wireless X
Отзывы, комментарии, мнения - Razer Hammerhead True Wireless X
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Ваш рейтинг

Будьте активны! Оцените этот продукт, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!

Обзор, комментарий, мнение
Информация
Марка RAZER
Категория Наушники
Продукт код 8886419378969
Tipas belaidės ausinės
Nešiojimo būdas Į ausis įkišamos
Paskirtis universalios
Jungties tipas bluetooth
Mikrofonas +
Triukšmo slopinimas -
Funkcijos mikrofonas
Laido ilgis be laidom
Atkuriamų dažnių ruožas 20 - 20000hz
Jautrumas -db
Varža (Ω)
Membranos skersmuo (mm) -mm
Pakuotės turinys charging case, usb-c charge cable, vartotojo vadovas
Kita informacija ipx4; 60 ms mažos delsos žaidimų režimas; liečiamieji valdikliai; razer audio programėlė; automatinis susijungimas
Jautrumas (dB/mW) -
Maksimalus veikimo nuotolis (m) -m
Atminties kortelės lizdas -
Maksimalus veikimo laikas -val.
Konstrukcija Įstatomos ausinės
Žemų dažnių diapazonas (Hz) -hz
Aukštų dažnių diapazonas (Hz) -hz
Svoris 53g
Mikrofono tvirtinimo būdas integruotas
Показать больше Показать меньше