Poco M8 256GB цена
Poco M8 256GB цена
POCO M8 5G 8/256GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.0 € больше |
|
222.10 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 243.9 € больше |
|
223.10 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 5G, 8GB RAM, 256GB, sidabrinėKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279 € больше |
|
239.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 5G 8+256 BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 279 € больше |
|
244.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Xiaomi POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mA..больше |
|
201.51 €
|
B магазин percte.eu |
Xiaomi Poco M8 5G, 8GB/256GB, Green 72372больше |
|
210.47 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
210.47 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh greenбольше |
|
210.48 €
|
B магазин printera.lt |
Smartphone POCO M8 5G 8GB/256GB Greenбольше |
|
213.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
213.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
POCO M8 5G 17.2 cm (6.77) Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh greenбольше |
|
217.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
217.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
POCO M8 5G 17,2 cm (6.77") Hibridinis lizdas dviem SIM kortelėms C tipo USB 8 GB..больше |
|
220.11 €
|
B магазин elektromarket.lt |
POCO M8 5G 8/ 256GB Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.02 eur/mėn больше |
|
222.10 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
222.10 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
POCO M8 5G 8/256GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.0 € больше |
|
222.10 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 243.9 € больше |
|
223.10 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 243.9 € больше |
|
223.10 €*
|
B магазин 1a.lt |
Telefonas Poco M8 8GB/256GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
223.10 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
223.10 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Telefonas Poco M8 8GB/256GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
225.33 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
225.33 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
POCO M8 5G 17,2 cm (6,77") Hibridinė Dviejų SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh ..больше |
|
233.10 €
|
B магазин vitalimax.lt |
POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 5520 mAh greenбольше |
|
235.79 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
235.79 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco M8 5G, 8GB RAM, 256GB, sidabrinėKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279 € больше |
|
239.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 5G 8+256 BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 279 € больше |
|
244.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Poco M8 5G - 8/256GBOficialus POCO atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1 - 3 d.d. |
|
244.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
244.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Išmanusis telefonas POCO M8 5G 8/256GB Silverбольше |
|
262.28 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
262.28 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Smartfon POCO Smartfon POCO M8 5G - 8/256GB czarny | 69325544780010 | 6932554478.. |
|
266.10 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Išmanusis telefonas POCO M8 5G/8/256GB SILVER MZB0MABEU POCOбольше |
|
283.78 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
283.78 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB BLACK MZB0MAEEU POCOбольше |
|
285.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
285.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB SILVER MZB0MABEU POCOбольше |
|
288.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
288.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Poco mobilus telefonas M8 5G MZB0MABEU 6.77" AMOLED 2392 x 1080, 8 GB RAM, 256 G..больше |
|
311.90 €
|
B магазин inserv.lt |
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/256GB SILVER MZB0MABEU POCOбольше |
|
323.88 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
323.88 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:04
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554478025 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g, 3g, wi‑fi, bluetooth, nfc, gps |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.77 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1080 x 2392 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 16mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 4k |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm6475-ab snapdragon 6 gen 3 (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (4x2.4 ghz cortex-a78 & 4x1.8 ghz cortex-a55)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 5520mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Kita | dual sim |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | poco m8 |
| Aukštis | 165mm |
| Plotis | 75.4mm |
| Gylis | 7.4mm |
| Svoris | 178g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, laidas |
| Kita informacija | 120hz dolby atmos hi-res audio 45w wired 18w reverse wired |
| Gamintojo spalva | silver |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Показать больше | |















































