Poco C85 4G 128GB цена
Poco C85 4G 128GB цена
POCO C85 6/128GB GreenKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.0 € больше |
|
102.43 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco C85 6GB 128GB, žaliaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € больше |
|
104.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas POCO C85 6+128 GreenKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 119 € больше |
|
104.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Mobilusis telefonas Poco C85, 128GB, black sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126 € больше |
|
109.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
109.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
POCO C85, 6 GB, 128 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
119.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Poco C85 - 6/128GBOficialus POCO atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1-3 d.d. |
|
99.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
99.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco C85, 128GB, black sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126 € больше |
|
99.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
99.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
POCO C85 6/ 128GB Purple mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.50 eur/mėn больше |
|
99.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
99.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Išmanusis telefonas POCO C85 6/128GB Greenбольше |
|
101.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
101.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
POCO C85 6/128GB GreenKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.0 € больше |
|
102.43 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco C85 6GB 128GB, žaliaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € больше |
|
104.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Telefonas Poco C85 4G 6GB/128GB PurpleNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
104.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
104.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas POCO C85 6+128 GreenKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 119 € больше |
|
104.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Telefonas Poco C85 4G 6GB/128GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
104.25 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
104.25 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco C85, 128GB, black sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126 € больше |
|
109.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
109.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
POCO C85 17,5 cm (6.9") Dviguba SIM jungtis 4G C tipo USB 6 GB 128 GB 6000 mAh V..больше |
|
114.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
114.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
POCO C85, 6 GB, 128 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
119.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Išmanusis telefonas Xiaomi Poco C85 Dual Sim 6GB RAM 128GB - violetinės spalvosбольше |
|
121.85 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
121.85 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCOбольше |
|
124.40 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
124.40 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Poco C85 4G, 6GB/128GB, Purple MZB0LGKEUбольше |
|
124.81 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
124.81 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCOбольше |
|
125.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
125.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Smartphone Xiaomi Poco C85 Dual 6GB RAM 128GBбольше |
|
132.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
132.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Smartphone POCO C85 4G Black with 6.9" 120Hz Display, 6000mAh Battery, 50MP Came..больше |
|
132.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
132.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Poco mobilus telefonas C85/MZB0LGFEU 6 GB RAM, 128 GB, 6000 mAh, 6.9" ekranas, 5..больше |
|
136.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Smartphone C85 6/128GBбольше |
|
140.06 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
140.06 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCOбольше |
|
141.12 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
141.12 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB BLACK MZB0LFWEU POCOбольше |
|
149.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
149.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:38
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554457273 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | ips lcd, 120hz, 450 nits (typ), 600 nits (hbm) |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.9 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | - |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Pagrindinė kamera | 50mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led flash, hdr |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek helio g81 ultra (12 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x2.0 ghz cortex-a75 & 6x1.8 ghz cortex-a55)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Atminties kortelės talpa | 1 tbgb |
| Akumuliatorius | 5000 mah, 18w greitas įkrovimas |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 6000mah |
| Budėjimo laikas iki | 504val. |
| Pokalbių laikas iki | 42val. |
| Operacinė sistema | xiaomi hyperos 2 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c 2.0 |
| FM imtuvas | + |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip64 |
| Modelis | poco c85 |
| Aukštis | 173.16mm |
| Plotis | 81.07mm |
| Gylis | 8.2mm |
| Svoris | 211g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, vartotojo instrukcija, kabelis |
| Gamintojo spalva | green |
| Показать больше | |

















































