Philips XD6142 цена
Philips XD6142 цена
Dulkių siurblys Philips XD6142/12, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 195 € |
|
169.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
169.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips XD6142/12Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 197.0 € |
|
169.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips XD6142/ 12 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.13 eur/mėn |
|
156.79 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
156.79 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Philips 6000 serijos dulkių siurblys su maišeliu XD6142/12 |
|
156.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
156.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD6142/12, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 195 € |
|
169.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
169.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips XD6142/12Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 197.0 € |
|
169.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Philips XD6142/12Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
169.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
169.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD6142/12Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
169.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
169.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
6000 serija Dulkių siurblys su maišeliu - XD6142/12 |
|
169.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
169.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD6142/12, 900 W |
|
171.25 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
171.25 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD6142/12, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 195 € |
|
180.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
180.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 6000 series XD6142/12 Krepšys |
|
183.04 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
183.04 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips 6000 Series, Black XD6142/12 |
|
183.08 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
183.08 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Vacuum Cleaner|PHILIPS|Bagged|900 Watts|Capacity 4 l|Noise 77 dB|Black|Weight 4... |
|
186.35 €
|
B магазин freyo.lt |
Vacuum Cleaner|PHILIPS|Bagged|900 Watts|Capacity 4 l|Noise 77 dB|Black|Weight 4... |
|
190.19 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
190.19 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
VACUUM CLEANER XD6142/12 PHILIPS |
|
195.06 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
195.06 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips | Vacuum cleaner | XD6142/12 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 4 L ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
195.16 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
195.16 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
„Philips 6000“ serijos XD6142 / 12 dulkių siurblys 4 l cilindrinis dulkių siurbl..больше |
|
197.73 €
|
B магазин marsietis.lt |
Philips 6000 series XD6142/12 vacuum 4 L Cylinder vacuum Dry 900 W Dust bag |
|
200.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
200.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips cilindrinis dulkių siurblys XD6142/12, 900 W, 4 L, HEPA filtras, 77 dB, .. |
|
201.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Philips 6000 serijos XD6142/12 dulkių siurblys 4 L cilindrinis sausas 900 W dulk.. |
|
221.55 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Siurblys - Philips 6000 Series XD6142/12 900W cilindrinis HEPA filtras |
|
225.29 €
|
B магазин proshop.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 07:09
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 8720389038303 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 900w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 32cm |
| Gylis | 47cm |
| Svoris | 4.6kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | -l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 5 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Konstrukcija | plastikiniai ratukai |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |












































