Dulkių siurblys Philips XB2125 цена
Dulkių siurblys Philips XB2125 цена
Philips XB2125/09Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.0 € |
|
86.11 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Philips Series 2000 XB2125/09Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139 € |
|
87.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dulkių siurblys Philips Series 2000 XB2125/09, 850 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 134.9 € |
|
102.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
102.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips Prekė - XB2125/09Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
119.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips XB2125/09 Hoover dulkių siurblys be maišelio, 1,3 litro, 850 W |
После возврата
|
56.00 €
|
B магазин vlc.lv |
Philips XB2125/ 09 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.35 eur/mėn |
|
86.11 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
86.11 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XB2125/09Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
86.11 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
86.11 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Philips XB2125/09Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.0 € |
|
86.11 €*
|
B магазин pigu.lt |
Cikloninis dulkių siurblys Philips XB2125 |
|
86.11 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
86.11 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips Series 2000 XB2125/09Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139 € |
|
87.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dulkių siurblys Philips XB2125/09Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
93.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
93.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Philips 2000 Series 000 Series Bagless vacuum cleaner XB2125/09, 850 W, PowerCyc.. |
|
97.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
97.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 2000 Series 000 Series Bagless vacuum cleaner XB2125/09, 850 W, PowerCyc.. |
|
97.07 €
|
B магазин vieni.lt |
Philips | 2000 series XB2125/09 | Vacuum cleaner | Bagless | Power 850 W | Dust .. |
|
97.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Philips 2000 Series, Blue/Grey/Yellow XB2125/09 |
|
101.19 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
101.19 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips Series 2000 XB2125/09, 850 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 134.9 € |
|
102.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
102.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips Series 2000 XB2125/09, 850 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 134.9 € |
|
102.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
102.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
"Philips" 2000 serijos XB2125/09, 850 W, cilindrinis dulkių siurblys, sausas, be.. |
|
104.46 €
|
B магазин printera.lt |
Philips | Vacuum cleaner | 2000 series XB2125/09 | Bagless | Power 850 W | Dust ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
105.39 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
105.39 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips 2000 series XB2125/09 vacuum 1.3 L Cylinder vacuum Dry 850 W Bagless |
|
105.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
105.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips Vacuum Cleaner|PHILIPS|2000 Series|Cordless/Bagless|850 Watts|Capacity 1.. |
|
106.31 €
|
B магазин baitukas.lt |
Vacuum Cleaner|PHILIPS|2000 Series|Cordless/Bagless|850 Watts|Capacity 1.3 l|Noi.. |
|
112.19 €
|
B магазин freyo.lt |
Philips 2000 series 2000 serijos XB2125/09 dulkių siurblys be maišelio |
|
116.32 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
116.32 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips Prekė - XB2125/09Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
119.99 €
|
B магазин elesen.lt |
2000 Series Dulkių siurblys be maišelio - XB2125/09 |
|
119.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
119.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 11:54
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 8710103927273 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 850w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | metalinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 23.9cm |
| Plotis | 26.5cm |
| Gylis | 40.8cm |
| Svoris | 4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.3l |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Kita informacija | powercyclone 4 technologija; universalus antgalis |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Filtrų tipas | super clean air filter |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |





















































