Philips TAUH202BK цена
Philips TAUH202BK цена
Philips TAUH202BK/00Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.0 € |
|
29.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Philips UpBeat Wireless TAUH202BKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
29.74 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
29.74 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Belaidės ausinės Philips TAUH202 TAUH202BK/00, juodaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 37.9 € |
|
29.74 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
29.74 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Belaidės ausinės Philips TAUH202 TAUH202BK/00, juodaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 37.9 € |
|
29.74 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
29.74 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips TAUH202BK Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
29.74 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
29.74 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Ausinės Philips UpBeat Wireless TAUH202BKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
31.23 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
31.23 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
UpBeat Belaidės ausinės Philips TAUH202BK/00, Juodos |
|
37.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
37.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips TAUH202BK Laisvų rankų įranga Bevielis Su lankeliu Skambučiai / muzika B.. |
|
40.34 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
40.34 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 07:03
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6951613995211 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 102db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 32mm |
| Kita informacija | Įjungimo/išjungimo mygtukas |
| Jautrumas (dB/mW) | 102 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 195g |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |










































