Philips TAUE101BK/00 цена
Philips TAUE101BK/00 цена
Philips TAUE101, juodos - Ausinės |
|
6.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
6.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Laidinės ausinės Philips, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 9.39 € |
|
6.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
6.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Laidinės ausinės Philips, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 9.39 € |
|
7.49 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
7.49 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-13 09:19
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4895229100589 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 14.2mm |
| Jautrumas (dB/mW) | 105 |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |






















