Televizorius Philips 55PUS8919/12 цена
Televizorius Philips 55PUS8919/12 цена
Televizorius Philips 55PUS8919/12, 55 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 674 € |
|
469.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
469.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 55PUS8919/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 84.70 eur/mėn |
|
508.20 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
508.20 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Televizorius Philips 55PUS8919/12, 55 ", 4K UHD |
|
674.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
674.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 55PUS8919/12 LED 55" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
674.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
674.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 03:47
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863041635 |
| Plotis | 123 |
| Aukštis | 72 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 |
| Svoris | 18.2 |
| Komplekte | Nuotolinis valdymas, 2 x AAA baterijos, stalinis stovas, maitinimo laidas, greitos pradžios vadovas, saugos instrukcijos ir teisinė informacija. |
| Gylis | 8.1 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| USB 3.x jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI ARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | LED |
| Modelis | 55PUS8919/12 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 287 |
| Aukštis su stovu | 78.4 |
| Svoris be stovo | 15.5 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 40 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | „P5 Picture Perfect Engine“ |
| Vidinė atmintis, GB | 8 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 300 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 144 |
| DLNA | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.3 |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 69 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Spalvos pavadinimas | Antracito |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Показать больше | |





























































